5 000 - 1 000 000 Kč

Rozsah půjčky

12 měsíců - 96 měsíců

Splatnost půjčky

od 3.5 %

Úrok půjčky

od 3.6 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- FÉR půjčka

 • velký rozsah půjčky (50 000 až 1 000 000 Kč)
 • nízké úročení již od 2,77 %
 • bez poplatku za vyřízení a vedení
 • možnost pojištění schopnosti splácet

Nevýhody půjčky

- FÉR půjčka

 • pouze na bankovní účet
 • u částky nad 400 000 Kč nutný spolužadatel
 • nutné doložit příjem
 • nelze sjednat mikropůjčku

Podmínky půjčky

- FÉR půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • občanský průkaz, mobilní telefon s českým číslem, email a číslo běžného účtu
 • potvrzení o příjmu

Základní info

- FÉR půjčka

 • Výše půjčky 5 000 - 1 000 000 Kč
 • Splatnost 12 měsíců - 96 měsíců
 • Roční úrok od 3.5 %
 • RPSN od 3.6 %
Rychlost
90%
Schvalovatelnost
85%
Spolehlivost
98%
Celkové hodnocení
91%

O Fér půjčku od Sberbank lze zažádat online, stejně jako telefonicky či na pobočce, ovšem vždy je nutné, aby došlo k fyzickému podpisu smlouvy. To znamená, že ať už u banky máte či nemáte účet, je nutné smlouvu podepsat. Můžete tak učinit na pobočce či prostřednictvím kurýra, což však proces vyřízení půjčky prodlouží. Klienti, kteří mají u Sberbank účet a zasílají si na něj výplatu, mohou půjčku získat bez nutnosti doložení potvrzení o příjmu. Banka nahlíží také do úvěrových registrů. Sberbank je spolehlivý poskytovatel půjček s licencí od ČNB. Celkové hodnocení je 91 %.

FÉR půjčka

Bez účelu

Peníze lze získat na cokoliv. Stačí sepsat pravdivý příběh, který investory zaujme.

Bez poplatku

Neplatíte nic jiného než úroky. Žádné poplatky za zprostředkování nebo vedení úvěrového účtu.

Bez ručení

Expres půjčka od Monety je bez jakéhokoliv zajištění. Proto nemusíte shánět ručitele nebo zástavu.

Výhodný úrok

Úročení banka nabízí při získání bonusové sazby již od 2,77 %.

Více o Sberbank půjčce

fer-pujcka

S Fér půjčkou lze získat až 1 000 000 Kč na cokoli a bez ručení. To je poměrně vysoký úvěrový rámec, úročení banka nabízí při získání bonusové sazby již od 2,77 %. Abyste získali bonusovou sazbu, nesmíte úvěr předčasně doplatit, nesmíte být po celou dobu splácení v prodlení se splátkami, a musíte si zřídit účet u Sberbank. Pokud podmínky dodržíte, je bonusové úročení opravdu velmi nízké, stejně jako celkové RPSN.

O půjčku může zažádat každý občan starší 18 let, který má pravidelný a trvalý příjem. K žádosti o půjčku budete dokládat občanský průkaz a v případě vyžádání také potvrzení o příjmu. Pokud budete žádat o částku vyšší než 400 000 Kč, bude nutný přidat manžela/manželku jako spolužadatele o smlouvu. V případě částky vyšší než 600 000 Kč, stejně jako pokud žádá o půjčku cizinec, je nutná návštěva pobočky.

Půjčka je bez poplatku. Klient neplatí nic za vyřízení ani vedení půjčky. Předčasné splacení půjčky je dle sazebníku zpoplatněno max. 0,5 % z předčasně splacené částky při splatnosti úvěru kratší

než 1 rok, max. 1 % z předčasně splacené částky při splatnosti úvěru 1 rok a více. Půjčku lze pojistit proti případné neschopnosti úvěr splácet, výše pojistného se pohybuje mezi 7,5 % až 8,9 % z velikosti měsíční splátky.

O půjčku si lze zažádat online, telefonicky, stejně jako na pobočce banky. Ve všech případech je však nutné proces sjednání půjčky dokončit podepsáním papírové smlouvy. A to dokonce i v případě, že jste již klientem banky. Půjčku tedy nelze zřídit 100 % online.

Žádost o Sberbank půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Fér půjčka je bezúčelová, peníze můžete využít na cokoli.

Budete potřebovat občanský průkaz, v případě potřeby je nutné doložit příjem. U žádosti nad 400 000 Kč je nutné, aby byl manžel či manželka uveden jako spolužadatel o půjčku.

Abyste získali bonusovou sazbu, nesmíte úvěr předčasně doplatit, nesmíte být po celou dobu splácení v prodlení se splátkami, a musíte si zřídit účet u Sberbank.

Ne, vedení účtu u Sberbank není podmínkou pro získání půjčky. Ovšem pokud chcete získat bonusovou sazbu, je nutné účet u Sberbank zřídit.

Ne, peníze z Fér půjčky jsou vypláceny pouze bezhotovostně na účet.

FÉR půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku