5 000 - 1 200 000 Kč

Rozsah půjčky

12 měsíců - 10 let

Splatnost půjčky

od 4.99 %

Úrok půjčky

od 5.56 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Zonky půjčka

 • zajímavý rozsah půjčky (5 000 Kč až 1 200 000 Kč)
 • možnost pojištění schopnosti splácet
 • na cokoliv a bez zajištění, zajímavá úroková sazba
 • zápis v registru dlužníků nemusí být problém

Nevýhody půjčky

- Zonky půjčka

 • pouze na bankovní účet
 • poplatek 2 % za zprostředkování půjčky
 • delší doba vyřízení půjčky (5 dní)
 • nelze získat mikropůjčku

Podmínky půjčky

- Zonky půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • trvalý pobyt v ČR nebo české občanství
 • 2 doklady totožnosti, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • bankovní výpisy za poslední 3 měsíce, může být vyžádáno potvrzení o příjmech

Základní info

- Zonky půjčka

 • Výše půjčky 5 000 - 1 200 000 Kč
 • Splatnost 12 měsíců - 10 let
 • Roční úrok od 4.99 %
 • RPSN od 5.56 %

Hodnocení

- Zonky půjčka

Zonky půjčka má o něco pomalejší proces vyřízení. Peníze jsou k dispozici nejdříve za 5 dní, což je ovlivněno systémem samotné půjčky, který nejde urychlit. U bonitních zájemců je vysoká schvalovatelnost, navíc nejsou vyloučeni ani lidé se zápisem v registrech dlužníků. Zonky je spolehlivý poskytovatel půjček s licencí od ČNB. Celkové hodnocení je proto solidních 91 %.

Zonky půjčka

Předčasné splacení zdarma

Předčasná splátka není žádný problém! Vše bude adekvátně přepočítáno a bez poplatku.

Bez účelu

Peníze lze získat na cokoliv. Stačí sepsat pravdivý příběh, který investory zaujme.

100% online

Žádné cesty na pobočku vás nečekají. Celý proces žádosti o půjčku až po výplatu peněz vyřídíte online.

Bez ručení

Půjčka Zonky je bez jakéhokoliv zajištění. Proto nemusíte shánět ručitele nebo zástavu.

Více o Zonky půjčce

zonky-pujcka

Zonky je specifický produkt, který se od běžných půjček liší tím, že jde v podstatě o online tržiště půjček. Celý princip je tedy založený na tom, že půjčují lidé lidem. Samotný provozovatel, společnost Air Bank a.s., funguje jako zprostředkovatel. Zonky má licenci od České národní banky a je součástí velké finanční skupiny PPF. Zonky nabízí půjčku na cokoliv a bez zajištění. Online půjčka je zasílána na bankovní účet žadatele.

Půjčku na cokoliv může získat každý plnoletý zájemce, který je českým občanem nebo má trvalý pobyt na území České republiky. Všechny žádosti jsou pečlivě vyhodnoceny a v případě dostatečné bonity je online půjčka schválena.

O půjčku Zonky může každý požádat online prostřednictvím nezávazného formuláře. Výsledek schválení se dozvíte do 2 pracovních dní. Při kladném výsledku je potřeba doložit 2 doklady totožnosti a bankovní výpisy za poslední 3 měsíce. Zonky si může vyžádat i další doklady, např. potvrzení o příjmech nebo důchodový výměr. Plusem určitě je, že záznam v registru dlužníků nemusí být překážkou. Proto lze Zonky zařadit do skupiny půjček bez registru, i když registry kontroluje. Dále je nutné mít vlastní bankovní účet, telefon a email.

Každý žadatel musí sepsat svůj příběh, aby zaujal investory, kteří mu na půjčkovém tržišti půjčují. Poptávka po půjčce je na tržišti vystavena 2 dny. Získat lze zajímavé částky od 5 000 Kč do 1 200 000 Kč. Následně jsou finanční prostředky zaslány na bankovní účet. Vše trvá nejdéle 5 pracovních dní. Za zprostředkování půjčky si Zonky účtuje poplatek ve výši 2 %, přičemž o tuto částku je půjčka při výplatě rovnou snížena.

U půjčky Zonky nepotřebujete ručitele a ani zástavu nemovitosti. Součástí nabídky je možnost pojištění schopnosti splácet, které vám pomůže v nečekaných životních situacích, kdy se sníží vaše příjmy. A pokud pojištění nevyužijete, za každých 12 měsíců vám bude vrácena 1 platba pojištění.

Žádost o Zonky půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

U Zonky si můžete půjčit na cokoliv. Využití finančních prostředků je tedy jenom na vás. Ovšem musíte počítat s tím, že je potřeba budoucím věřitelům sepsat váš příběh, ve vazbě na požadovanou rychlou půjčku. Čím smysluplnější a důvěryhodnější bude, tím lépe. Když je zaujme, máte výrazně větší šanci na získání půjčky od investorů.

Jedná se o půjčku lidé lidem. Tzn., že se vám na půjčku obvykle složí větší počet investorů, kteří jsou ochotni svoje peníze za rozumný úrok půjčit někomu dalšímu. Zonky zde funguje jako zprostředkovatel, který vše za poplatek zajišťuje.

Nejprve je nutné podat žádost o půjčku, což zvládnete během pár minut. Potom Zonky zpracovává nabídku a vyhodnocuje vaši bonitu, což může trvat až 2 dny. Následně je poptávka po půjčce vystavena na tržišti, přičemž maximální doba je stanovena na 2 dny. Právě tržiště je pro tuto půjčku na cokoliv klíčové, neboť se na ni skládají jednotliví investoři. Může se stát, že vše proběhne rychleji, ale raději počítejte s celkovou lhůtou 5 dnů na převod peněz od podání žádosti.

Záznam v jakémkoliv z registrů dlužníků ještě neznamená, že byste nemohli rychlou půjčku získat. Pokud šlo o výjimečnou situaci a jste dostatečně bonitní, nebude se schválením půjčky problém.

Pro tyto případy doporučujeme uzavřít pojištění schopnosti splácet, které Zonky nabízí. Platí se měsíčně. Když ho v rámci 12 po sobě jdoucích měsíců nevyužijete, bude vám vrácený 1 měsíční poplatek za pojištění.

Při splnění základních podmínek této půjčky si může půjčit v podstatě každý, kdo má trvalý pobyt v ČR nebo je českým občanem. Zonky půjčka je vhodná nejenom pro zaměstnance, ale také pro podnikatele nebo důchodce.

Zonky půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku