1 000 - 20 000 Kč

Rozsah půjčky

14 dnů - 30 dnů

Splatnost půjčky

od 0 %

Úrok půjčky

od 0 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Kamali půjčka

 • první půjčka zdarma (při splacení do 14 dní)
 • u dalších půjček navýšení limitu, možnost prodloužení doby splatnosti
 • na cokoliv, bez zajištění, jasné a přehledné náklady za půjčku
 • vyhodnocení a schválení žádosti do 15 minut

Nevýhody půjčky

- Kamali půjčka

 • pouze na bankovní účet
 • u první půjčky zdarma krátká doba splatnosti
 • poplatek za expresní výplatu
 • vyšší částky pouze za věrnost

Podmínky půjčky

- Kamali půjčka

 • plnoletost - věk 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • platný občanský průkaz, bankovní účet
 • mobilní telefon a email

Základní info

- Kamali půjčka

 • Výše půjčky 1 000 - 20 000 Kč
 • První půjčka do 20 000 Kč
 • Splatnost 14 dnů - 30 dnů
 • RPSN od 0 %

Hodnocení

- Kamali půjčka

Kamali vyhodnocuje a schvaluje žádosti velmi rychle, takže většina zájemců již do 15 minut ví, na čem je. Pokud se jedná o dostatečně bonitního žadatele, je mu žádost o rychlou půjčku bez problémů schválena. Za touto půjčkou stojí ekonomicky silná společnost Home Credit, která má dlouhou historii a patří mezi solidní poskytovatele online půjček. Proto Kamali získala celkové hodnocení 93 %.

Kamali půjčka

První půjčka zdarma

Půjčujete si u Kamali poprvé? Využijte první půjčku zdarma do 10 000 Kč na dobu 14 dnů.

Bez účelu

Kamali se nikoho neptá, na co půjčku potřebuje. Proto nemusíte dokládat faktury nebo účtenky.

100% online

Máte internet? Tak si ušetřete drahocenný čas a využijte kompletní vyřízení půjčky online.

Bez ručení

Nemáte ručitele a ani nemovitost do zástavy? Nevadí! U této půjčky se obejdete bez zajištění.

Více o Kamali půjčce

kamali-pujcka

Kamali nebankovní půjčku poskytuje tradiční a finančně silná úvěrová společnost Home Credit a.s. na základě licence udělené Českou národní bankou. Jedná se o úvěrový produkt, který se hodí nejenom jako půjčka na cokoliv, ale lze ho využít i jako půjčku před výplatou. Finanční prostředky jsou posílány výhradně na bankovní účet žadatele.

Podat žádost o online půjčku může každý zájemce s trvalým pobytem na území České republiky, přičemž musí být svéprávný a ve věku nejméně 18 let. Každý musí počítat s tím, že Kamali prověří jeho platební historii a bude vyhodnocovat bonitu. To všechno jsou nezbytné kroky před schválením žádosti o půjčku.

O nebankovní půjčku Kamali se žádá online, prostřednictvím internetového formuláře. Tato cesta je nejenom komfortní, ale hlavně velmi rychlá. Jakmile dojde k odeslání žádosti, tak během následujících 15 minut se většina zájemců dozví výsledek schvalovacího procesu. K získání rychlé půjčky je potřeba platný občanský průkaz, email a mobilní telefon. Žadatel dále musí mít bankovní účet, který je vedený na jeho jméno. Půjčka je převedena na účet zájemce nejdéle do 1 pracovního dne, za poplatek i rychleji.

V případě první žádosti u Kamali lze získat první půjčku zdarma v částce od 1 000 Kč do 10 000 Kč. To je určitě velmi zajímavá nabídka, která má ale určité omezení. Tím je poměrně krátká doba splatnosti v délce 14 dní. Jedině tak bude první půjčka zdarma zachována. Od druhé Kamali půjčky dochází k navýšení celkového limitu, jenž může dosáhnout až 20 000 Kč.

V případě jakýchkoliv problémů s dodržením standardního termínu splatnosti lze získat jeho odklad o dalších 30 dní. Podmínkou je úhrada 10 % dluhu a poplatku za prodloužení. Prodloužení je tímto způsobem možné opakovat až do celkové splátky Kamali půjčky. Také lze získat úplný odklad splátky bez částečné úhrady. Za to se platí speciální poplatek.

Žádost o Kamali půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

První půjčku zdarma lze obdržet pouze při první výpůjčce. Pokud jste tedy ještě neměli u Kamali nebankovní půjčku, můžete ji získat zcela zdarma. Důležitou podmínkou ovšem je, že peníze musíte vrátit do 14 dní.

U rychlé půjčky Kamali to je poměrně jednoduché. Při standardní době splatnosti se platí základní poplatek 33 Kč za každou tisícikorunu. Pokud si tedy půjčíte 10 000 Kč a dluh vrátíte do 30 dní, potom za online půjčku zaplatíte celkové náklady 330 Kč.

Záleží na tom, u které banky máte bankovní účet. U velkých bank to může být obratem, ale jinak je deklarován 1 pracovní den. Jestliže potřebujete peníze rychleji, tak můžete požádat o expresní výplatu finančních prostředků za poplatek.

U Kamali půjčky můžou být finanční prostředky vyplaceny pouze prostřednictvím bankovního převodu.

Kamali je půjčka bez ručitele a bez zástavy nemovitosti. To znamená, že zajištění dlužné částky nemusíte nijak řešit.

Stačí, když vrátíte 10 % dlužné částky a uhradíte malý poplatek. Tím dojde k prodloužení o 30 dní. To lze opakovat až do úplného splacení online půjčky. Je k dispozici možnost i odložit celou splátku za speciální poplatek.

Kamali půjčka

První půjčka zdarma

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku