2 000 - 1 200 000 Kč

Rozsah půjčky

12 měsíců - 120 měsíců

Splatnost půjčky

od 4.99 %

Úrok půjčky

od 5.49 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Česká spořitelna půjčka

 • půjčka více jak milion korun
 • bez zajištění a na cokoli
 • možnost vrátit půjčenou částku do 30 dnů
 • snížení, zvýšení nebo odložení splátky kdykoliv

Nevýhody půjčky

- Česká spořitelna půjčka

 • žadatel musí mít pravidelný a doložitelný příjem
 • výplata probíhá pouze na bankovní účet
 • půjčku nezískají žadatelé se zápisem v registru dlužníků

Podmínky půjčky

- Česká spořitelna půjčka

 • věk minimálně 18 let
 • platný doklad totožnosti
 • potvrzení o příjmu (klienti, kteří nemají u ČS bankovní účet a nechodí jim na něj pravidelně výplata)
 • negativní registr dlužníků bez záznamu

Základní info

- Česká spořitelna půjčka

 • Výše půjčky 2 000 - 1 200 000 Kč
 • Splatnost 12 měsíců - 120 měsíců
 • Roční úrok od 4.99 %
 • RPSN od 5.49 %

Hodnocení

- Česká spořitelna půjčka

Půjčku od České spořitelny vyřídíte opravdu rychle. Nejrychlejší varianta je taková, kdy máte vedený bankovní účet u této banky a půjčku vyřešíte přes aplikaci George. V takovém případě můžete mít peníze k dispozici i do 15 minut od schválení a celý proces je zdarma. Pokud budete půjčku řešit online, ale klienti nejste, vyplníte si žádost a doložíte svůj občanský průkaz, tři poslední výpisy z účtu pro doložení příjmu, podnikatele jeden výpis, daňové přiznání a potvrzení o zaplacení daní. Musíte vlastnit bankovní účet u některé tuzemské banky, když jej nemáte u České spořitelny a uvést e-mailovou adresu a telefonní číslo. Česká spořitelna je velmi solidní společnost, která působí na našem trhu dlouhá léta. Dosáhla hodnocení 85 %.

Česká spořitelna půjčka

Předčasné splacení zdarma

Svou půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit. Stačí jen oznámit svůj úmysl bance a poslat peníze.

Bez účelu

Půjčka od České spořitelny je neúčelová, takže ji můžete využít skutečně na jakékoliv účely. Banka po vás nebude vyžadovat žádné potvrzující dokumenty.

100% online

Žádné cesty na pobočku vás nečekají. Celý proces žádosti o půjčku až po výplatu peněz vyřídíte online.

Odložení splátek

Nemáte momentálně na splácení? Odložte si splátku a zaplaťte až další měsíc. Bez poplatku.

Více o Česká spořitelna půjčce

ceska-sporitelna-pujcka

Půjčka od České spořitelny je klasický spotřebitelský úvěr s rozsahem od 2000 Kč do 1 200 000 Kč na cokoliv a bez zajištění. Splácení lze rozložit až na 10 let s úrokovou sazbou od 4.99 %. Úvěr si můžete sjednat snadno online během chvilky, takže odpadá chození na pobočku a jako bonus neplatíte nic za jeho poskytnutí. Žádost je posouzena velmi rychle, a pokud vám ji banka schválí a máte svůj účet u České spořitelny, můžete mít peníze na účtu do 15 minut.

Klienti, kteří využívají běžný účet banky a nechávají si na něj posílat svou výplatu, nepotřebují potvrzení o příjmu. Stačí jim jen občanský průkaz. Užitečnou vlastností je možnost kdykoliv snížit nebo odložit splácení a stejně tak i úvěr doplatit zcela či částečně dřív. Pro případ, že se dostanete do špatné finanční situace, doporučujeme zřídit si k úvěru také pojištění schopnosti splácet. Pojistné se pohybuje v rozmezí od 5,49 až po 11,3 % z výše pravidelné splátky.

Při řádném a včasném splácení vám banka odpustí až 15 posledních splátek. Doplatíte tak půjčku dříve a ušetříte platbu za úroky. Využít můžete novinku Půjčku na zkoušku, kdy vracíte peníze do 30 dnů a neplatíte poplatky a ani úroky.

Žádost o Česká spořitelna půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Půjčka je neúčelová, tudíž jí můžete využít na cokoliv chcete bez nutnosti dokládat bance nějaké faktury apod.

V případě, že už jste klientem banky a chodí vám na účet u ní pravidelně výplata, potřebujete jen platný doklad totožnosti. V ostatních případech potřebujete ještě doklad o příjmu od zaměstnavatele nebo výpisy z účtu, na který vám chodí výplata, za poslední 3 měsíce.

Jakmile nedokážete včas uhradit svou splátku, ihned se obraťte na banku a společně hledejte řešení. Pokud proběhne datum splatnosti a vy peníze nepošlete, budete upozorněni telefonicky, SMS, e-mailem nebo informací v bankomatu. Získáte 10 dnů na zaplacení, a pak už vám začnou nabíhat sankce.

Ne. Česká spořitelna poskytuje pouze půjčky s výplatou na bankovní účet.

Odložit splátku můžete poprvé až po zaplacení alespoň šesti měsíčních splátek. Tuto výhodu můžete využít dvakrát za rok, ale mezi odklady je nutné vždy zaplatit alespoň tři splátky. Také výši měsíční splátky lze upravit až po zaplacení šesti splátek. U této výhody nejste nijak limitováni, ale vždy lze snížit nejvíce o půlku splátky, kterou máte sjednanou ve smlouvě.

Česká spořitelna půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku