3 000 - 130 000 Kč

Rozsah půjčky

6 měsíců - 36 měsíců

Splatnost půjčky

od 13.59 %

Úrok půjčky

od 34.8 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Creditea půjčka

 • půjčka bez poplatků
 • opakované čerpání
 • splácení s možností prázdnin
 • 100% online

Nevýhody půjčky

- Creditea půjčka

 • pouze na bankovní účet

Podmínky půjčky

- Creditea půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • trvalý pobyt v ČR nebo české občanství
 • 2 doklady totožnosti, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • pravidelné a trvalé příjmy

Základní info

- Creditea půjčka

 • Výše půjčky 3 000 - 130 000 Kč
 • Splatnost 6 měsíců - 36 měsíců
 • Roční úrok od 13.59 %
 • RPSN od 34.8 %

Hodnocení

- Creditea půjčka

Creditea půjčka je spotřebitelský úvěr s možností opakovaného čerpání. A z toho taky plyne její velká obliba. Jistota, že lze půjčku kdykoli, rychle a snadno opět čerpat, aniž by žadatel musel znovu procházet celým procesem schvalování. Věřitel při schvalování nahlíží do registru, takže půjčku mohou získat pouze žadatele s dobrou bonitou. Celkové hodnocení je proto solidních 91 %.

Creditea půjčka

Bez účelu

Peníze lze získat na cokoliv. Stačí sepsat pravdivý příběh, který investory zaujme.

Bez poplatku

Neplatíte nic za zřízení půjčky, ani za její čerpání. Zdarma je také předčasné splacení půjčky

Bez ručení

Zapomeňte na starosti s ručitelem nebo se zástavou nemovitosti. Ani jedno nepotřebujete!

100% online

Žádné cesty na pobočku vás nečekají. Celý proces žádosti o půjčku až po výplatu peněz vyřídíte online.

Více o Creditea půjčce

creditea-pujcka

Creditea půjčka je spotřebitelský úvěr s možností opakovaného čerpání. Hovoříme tedy o revolvingovém úvěru, který je lidově nazýván jako kontokorent. V praxi to znamená, že žadatel o půjčku dostane schválený určitý úvěrový rámec (3 000 – 130 000 Kč), který může čerpat opakovaně, na cokoli, ale nemusí jej ani vyčerpat celý. Záleží na aktuální situaci a potřebách splácejícího. Úroky začínají na nižších částkách než u kontokorentů ve většině bank.

Vyřízení je kompletně online, peníze jsou odesílány do 15 minut, ale vždy jen na bankovní účet vedený na jméno žadatele o půjčku.

Pokud úvěr vyčerpáte a následně splatíte, máte možnost opět celou výši schváleného úvěru vyčerpat, aniž byste museli o půjčku znovu žádat. To však přináší i jisté riziko – pokud mezitím splácející přijde např. o pravidelný příjem, věřitel tuto situaci nemá možnost zjistit a poskytne úvěr v té výši, v jaké bude chtít splácející čerpat. Riziko nesplácení je v tomto případě o to vyšší a je čistě na splácejícím, aby tuto situaci vyhodnotil.

Úvěr se splácí v pravidelných splátkách. Jak vysoká bude minimální splátka, závisí na tom, v jaké výši jste zrovna úvěr čerpali. O konkrétní výši měsíční splátky budete informováni vždy 7 dní před datem splatnosti. Můžete do té doby úvěr splácet na základě vašich potřeb a možností, ovšem je nutné vědět, že tyto splátky budou považovány pouze za mimořádné. Musíte také po tom, co je vám vystaven předpis s minimální splátkou, uhradit ještě tuto částku.

Máte možnost úvěr kdykoli doplatit celý a to zdarma. Pokud jej tedy vyčerpáte a za týden se rozhodnete ho splatit, stačí poslat na předepsaný účet částku a pak doplatit úrok, který vám bude počítán pouze za dny, kdy jste úvěr čerpali. Tuto možnost máte kdykoli a zdarma.

Žádost o Creditea půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Ano, půjčka je pouze online, vyřízení probíhá prostřednictvím formuláře na webových stránkách poskytovatele.

Ano, i tyto skupiny obyvatel mohou Creditea půjčku získat, ale pouze za předpokladu, že budou schopné ji splácet. Pokud bude úvěruschopnost žadatele posouzena jako dostatečně vysoká, může být půjčka poskytnuta - bez ohledu na to, zda je žadatel pracující, studující, v důchodu anebo na mateřské/rodičovské dovolené.

U Creditea si požádáte o celkový rámec – ale kolik z něj opravdu vyčerpáte, je jen na vás. Platíte jen za dlužnou částku, připravená rezerva žádnému poplatku nepodléhá. Čerpání není nijak zpoplatněno. Kdykoliv potřebujete peníze (a limit půjčky ještě nemáte vyčerpaný), zdarma si můžete nechat poslat vybranou částku na váš bankovní účet, v podstatě kdykoliv.

Jakmile zjistíte, že na splátku nezbude, ihned se poskytovateli ozvěte a proberte s ním možnosti řešení. Po šesti měsících řádného splácení můžete využít měsíc splátkových prázdnin. Splátkové prázdniny jsou dostupné jen těm klientům, kteří nejsou v prodlení se splácením a nemají otevřený (vygenerovaný) rozpis plateb. Jsou však i další možnosti, například úprava splátkového kalendáře. Jednou za půl roku je změna data splátek zdarma.

Creditea půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku