10 000 - 250 000 Kč

Rozsah půjčky

- flexibilní

Splatnost půjčky

od 11.9 %

Úrok půjčky

od 12.6 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Flexibilní půjčka

 • velký rozsah půjčky, opakované čerpání
 • na cokoliv, bez skrytých poplatků
 • bez ručitele a bez zástavy nemovitosti
 • možnost pojištění schopnosti splácet

Nevýhody půjčky

- Flexibilní půjčka

 • nelze si půjčit malé částky
 • zvýšený důraz na bonitu
 • je vyžadováno doložení příjmů
 • poskytnutí peněz až následující den po podpisu smlouvy

Podmínky půjčky

- Flexibilní půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • trvalý pobyt na území ČR
 • 2 doklady totožnosti, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • doložení pravidelných příjmů

Základní info

- Flexibilní půjčka

 • Výše půjčky 10 000 - 250 000 Kč
 • Splatnost - flexibilní
 • Roční úrok od 11.9 %
 • RPSN od 12.6 %

Hodnocení

- Flexibilní půjčka

Home Credit posílá finanční prostředky nejpozději následující den po uzavření smlouvy. Schvalovatelnost dosahuje dobré úrovně, což platí hlavně pro bezproblémové a bonitní zájemce. Půjčka patří mezi tradiční tuzemské produkty, funguje dlouhodobě spolehlivě a má oprávnění České národní banky. Celkové hodnocení je 96 %.

Flexibilní půjčka

Předčasné splacení zdarma

Máte víc peněz, než jste předpokládali? Splaťte dluh dříve bez extra poplatků!

Bez účelu

Půjčka je poskytována bez nutnosti uvádět účel. Využijte toho a zaplaťte, co zrovna potřebujete.

Hotovostní půjčka

Když si požádáte o flexibilní kartu, můžete si peníze vybírat v hotovosti z bankomatu!

Bez ručení

U Home Credit si vystačíte s vlastními příjmy. Nemusíte shánět ručitele nebo zástavu!

Více o Flexibilní půjčka půjčce

homecredit-pujcka

Flexibilní online půjčka je nabízena stejnojmennou nebankovní společností, která má na českém trhu dlouhou historii. Byla totiž založena již v roce 1997. Home Credit je součástí finanční skupiny PPF, která patří k ekonomicky nejsilnějším uskupením ve střední Evropě.

Peníze jsou vždy posílány na bankovní účet žadatele. Jejich čerpání je ovšem možné i prostřednictvím flexibilní karty, kterou jde platit v obchodech a je s ní možné vybírat hotovost. Flexibilní kartu může obdržet každý, kdo o ni bude mít zájem.

Podat nezávaznou žádost o půjčku může plnoletý zájemce, který má pravidelné příjmy a je ochoten je prokázat. Velkým kladem této rychlé online půjčky je možnost uzavřít pojištění schopnosti splácet.

Vybírat lze ze dvou balíčků pojištění. Tento krok sice není povinný, ale zejména při větším dluhu se může vyplatit. Pojištění je možné uzavřít i později, pokud si dlužník vyhodnotí, že by to pro něj bylo rozumné.

Finanční prostředky jsou žadatelům posílány do 1 pracovního dne od uzavření úvěrové smlouvy. Související a další nezbytnou podmínkou ovšem je, že klient dodal poskytovateli půjčky všechny požadované dokumenty. Pokud jde o převod v rámci jedné banky, potom jsou peníze poslány a současně připsány na bankovní účet dlužníka obratem. U rozdílných bankovních ústavů trvá bankovní převod obvykle 1 pracovní den. Žadatel musí mít vlastní bankovní účet, 2 doklady totožnosti, emailovou adresu a telefonní kontakt.

Za poplatek si každý může požádat o odložení splátek. Zrovna tak je ale půjčka připravena na opačnou situaci. Předčasná splátka totiž není nijak sankcionována. Jelikož jde o půjčku na cokoliv, nikdo nemusí dokládat faktury nebo paragony za výdaje spojené s obdrženými finančními prostředky. Zájemce nepotřebuje ani ručitele nebo zástavu nemovitosti.

Žádost o Flexibilní půjčka půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Flexibilní kartu, pokud si o ni požádáte, můžete používat jako běžnou platební kartu k půjčce od Home Credit. To znamená, že s ní můžete běžně platit v obchodech. V případě potřeby vám umožní také výběr peněz v hotovosti z bankomatu.

Sjednání pojištění schopnosti splácet je u Home Credit půjčky zcela dobrovolné. K dispozici jsou 2 balíčky pojištění a je na každém zájemci, který z nich si vybere. Výhodou je i to, že si lze pojištění sjednat později, tzn. až v průběhu splácení dluhu.

Klíčovou podmínkou k poskytnutí finančních prostředků je schválení žádosti o půjčku a uzavření smlouvy. Nebankovní společnost garantuje, že peníze budou poskytnuty nejpozději následující den po splnění těchto podmínek.

V podstatě se jedná o revolvingový úvěr, který funguje podobně, jako mnohem známější kontokorent. Zjednodušeně řečeno, finanční prostředky lze čerpat opakovaně v rámci schváleného limitu.

Přestože je možné si půjčit až 250 000 Kč, tak zástava nemovitosti není vyžadována. Zájemce o online půjčku dokonce nepotřebuje ani ručitele. Stačí mít adekvátní a pravidelné příjmy, které je žadatel schopen doložit.

Peníze může žadatel po jejich obdržení použít bez jakéhokoliv omezení. Jde tedy o půjčku na cokoliv.

Flexibilní půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku