500 - 30 000 Kč

Rozsah půjčky

1 den - 30 dnů

Splatnost půjčky

od 0 %

Úrok půjčky

od 0 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Movinero půjčka

 • půjčka již za 30 minut
 • na cokoliv, bez skrytých poplatků
 • bez ručitele
 • bez zástavy nemovitosti

Nevýhody půjčky

- Movinero půjčka

 • žadatel musí mít platební kartu VISA nebo MasterCard
 • jenom pro občany ČR
 • je vyžadováno doložení příjmů
 • pouze na bankovní účet, první půjčka do 15 000 Kč

Podmínky půjčky

- Movinero půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • české občanství
 • občanský průkaz, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • potvrzení pravidelných příjmů, platební karta VISA nebo MasterCard

Základní info

- Movinero půjčka

 • Výše půjčky 500 - 30 000 Kč
 • První půjčka do 15 000 Kč
 • Splatnost 1 den - 30 dnů
 • RPSN od 0 %

Hodnocení

- Movinero půjčka

Nebankovní půjčka Movinero je odeslána do 30 minut od schválení žádosti. Vše je možné vyřídit online a bez složitého papírování. Schválení je úspěšné v případě, že je žadatel bonitní, splňuje podmínky online půjčky a nepatří mezi problémové klienty. Movinero má licenci od ČNB, takže splňuje zákonné podmínky pro poskytovatele úvěrů. Výsledkem je hodnocení 94 %.

Movinero půjčka

Předčasné splacení zdarma

Zbavte se dluhu co nejrychleji. Předčasná splátka není nijak sankcionována.

Bez účelu

Kontrole a omezování již dávno odzvonilo. Nyní můžete peníze použít tak, jak potřebujete.

100% online

Složité papírování a obcházení kamenných poboček je historií. Vše vyřešíte online.

Bez ručení

Půjčka respektuje, že se nechcete na nikoho spoléhat. Ručitel a zástava již nejsou vyžadovány!

Více o Movinero půjčce

movinero-pujcka

Nebankovní půjčku Movinero poskytuje stejnojmenná soukromá společnost, se sídlem v Praze. Poskytovatel Movinero s.r.o. získal licenci od České národní banky k poskytování úvěrů. O online půjčku může podat žádost každý, kdo má k dispozici připojení k internetu a splňuje podmínky tohoto produktu. Půjčka je tedy dostupná odkudkoliv a kdykoliv.

Žadatel o rychlou půjčku musí být plnoletý a svéprávný. Další nezbytnou podmínkou je české občanství a pravidelné příjmy. Ty můžou být doloženy bankovními výpisy, přičemž je akceptováno nejenom zaměstnání, ale např. i podnikání nebo důchod. Poněkud netradiční je požadavek na to, že zájemce o online půjčku potřebuje vlastní platební kartu VISA nebo MasterCard, která se uvádí do žádosti. Naopak klasickou podmínkou je bankovní účet vedený na jméno žadatele, který musí být u banky se sídlem nebo pobočkou v České republice.

Finanční prostředky jsou odesílány výhradně formou bankovního převodu, nejde tedy o půjčku na ruku. Vzhledem k tomu, že Movinero nabízí jejich odeslání do 30 minut po schválení, hodí se i jako půjčka před výplatou. Pokud má klient stejnou banku, bude mít peníze k dispozici v podstatě obratem. U jiného bankovního ústavu trvá bankovní převod 1 pracovní den.

V případě, že se dlužník dostane do mimořádné životní situace, která mu neumožní zaplatit dluh včas, existuje řešení ve formě žádosti o prodloužení lhůty splatnosti. Ovšem nejedná se o žádný automatický proces, proto je potřeba požádat včas. Tzn. nejméně 1 den před smluvním termínem splátky. Movinero je také připravena na předčasnou splátku, která je bez jakýchkoliv problémů umožněna. Navíc se za ní neplatí žádný extra poplatek.

Rychlá půjčka nevyžaduje zástavu nemovitosti a žadatel nepotřebuje ani ručitele. Pokud se jedná o první půjčku, je zde omezen horní limit na částku 15 000 Kč. Finanční prostředky jsou poskytovány na cokoliv.

Žádost o Movinero půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Nebankovní půjčka Movinero je poskytována výhradně na bankovní účet žadatele. Bankovní účet musí být vedený v České republice. Jiný způsob výplaty není možný.

Ano, každý zájemce o rychlou půjčku Movinero musí mít vydanou platební kartu VISA nebo MasterCard. Jedná se o jednu z hlavních podmínek poskytovatele úvěru.

Jestliže si u Movinero půjčujete poprvé, tak první půjčka je limitována horní hranicí 6 000 Kč. Teprve od další online půjčky si můžete požádat o vyšší částku v rámci nabízeného limitu.

Movinero je půjčka na cokoliv. Tzn., že v žádosti nemusíte uvádět, na co finanční prostředky potřebujete. Zrovna tak nikdo nebude řešit, za co přijatou půjčku utratíte. Rozhodnutí je jenom na vás a v tomto směru nemusíte nic dokládat.

Nejedná se o automatický proces. Z toho důvodu musí každý dlužník požádat o prodloužení lhůty splatnosti nejpozději den před daným termínem. Žádost se podává prostřednictvím administračního zázemí rychlé půjčky, do kterého se každý dlužník může přihlásit.

Doložení pravidelných příjmů je nezbytnou podmínkou k tomu, aby byla žádost o bezhotovostní půjčku schválena. Samotné doložení obvykle probíhá prostřednictvím 3 bankovních výpisů, na kterých jsou příjmy vidět. Movinero si v některých případech může vyžádat i další dokumenty.

Movinero půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku