20 000 - 1 200 000 Kč

Rozsah půjčky

12 měsíců - 96 měsíců

Splatnost půjčky

od 5.31 %

Úrok půjčky

od 5.8 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- ČSOB půjčka

 • velký rozsah půjčky (20 000 až 1 200 000 Kč)
 • bez poplatků
 • předčasné splacení zdarma
 • možnost pojištění schopnosti splácet

Nevýhody půjčky

- ČSOB půjčka

 • pouze na bankovní účet
 • podmínkou jsou pravidelné a doložitelné příjmy
 • podpis přes kurýra či na pobočce, pokud není veden účet u ČSOB

Podmínky půjčky

- ČSOB půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • platný doklad totožnosti, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • v případě potřeby se dokládá pravidelný příjem

Základní info

- ČSOB půjčka

 • Výše půjčky 20 000 - 1 200 000 Kč
 • Splatnost 12 měsíců - 96 měsíců
 • Roční úrok od 5.31 %
 • RPSN od 5.8 %

Hodnocení

- ČSOB půjčka

Půjčku lze vyřídit opravdu rychle a online, ovšem výhodou je, máte-li veden účet u ČSOB. V takovém případě můžete mít peníze již do 15 min od schválení na účtě. Pokud účet u ČSOB veden nemáte, je nutné smlouvu podepsat na pobočce banky nebo přes kurýra, což celý proces vyřízení úvěru o pár dní zdrží. Banka nahlíží do registrů úvěrů a pokud nemáte u ČSOB veden účet, bude po vás banka vyžadovat také potvrzení o příjmu. ČSOB je spolehlivý poskytovatel půjček s licencí od ČNB. Celkové hodnocení je 88 %.

ČSOB půjčka

Předčasné splacení zdarma

Získali jste peníze a nechcete již dlužit? Splaťte půjčku předčasně bez dodatečných poplatků.

Bez účelu

Peníze lze získat na cokoliv. Stačí sepsat pravdivý příběh, který investory zaujme.

Bez ručení

ČSOB půjčka na cokoliv je bez jakéhokoliv zajištění. Proto nemusíte shánět ručitele nebo zástavu.

Odložení splátek

Dostali jste se do tíživé životní situace? U Profi Credit získáte bezplatný odklad až 3 splátek.

Více o ČSOB půjčce

csob-pujcka

S ČSOB Půjčkou na cokoli si můžete půjčit až 1 200 000 Kč na cokoli a bez zajištění. Úročení půjčky je již od 5,3 %, což představuje relativně nízký úrok na trhu bankovních půjček. Vyřízení půjčky, stejně jako její vedení je zcela bez poplatku. Zdarma je také předčasné splacení úvěru. Půjčku lze pojistit proti případné neschopnosti úvěr splácet, výše pojistného se pohybuje mezi 8,9 % až 9,9 % z velikosti měsíční splátky.

O půjčku může zažádat každý občan starší 18 let, který má pravidelný a trvalý příjem. K žádosti o půjčku budete dokládat jeden doklad totožnosti a v případě vyžádání také potvrzení o příjmu. Pokud jste cizinec, bude nutné předložit dva doklady totožnosti.

Banka nabízí možnost upravit si výši měsíční splátky a to i směrem dolů, případně si zažádat o odklad splátek. Můžete tak učinit již po půl roce od doby, kdy jste si úvěr sjednali. Výhodou je, že pokud se rozhodnete do tří měsíců od zřízení doplatit půjčku jednorázově celou, vrátí vám banka úroky, které jste již na půjčce zaplatili.

Další výhodou je, že půjčku lze sjednat online, takže nemusíte chodit na pobočku, všechny potřebné informace zadáte sami a žádost odešlete ke schválení. Pokud je žádost vyhodnocena kladně a vy máte veden účet u ČSOB, máte peníze připsány do 15 minut na svém účtě, v opačném případě je nutné podepsat ještě papírovou smlouvu prostřednictvím kurýra.

Žádost o ČSOB půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Jak již samotný název půjčky napovídá, ČSOB Půjčka na cokoli je bezúčelová. To znamená, že peníze můžete využít na cokoli.

O odklad si můžete zažádat nejdříve po půl roce od sjednání úvěru (po 6 uhrazených měsíčních splátkách), maximálně 1× za rok a zároveň maximálně 3× během „života“ úvěru (využití parametrů se sčítá). Při snížení splátky může dojít k prodloužení splatnosti úvěru max. o 24 měsíců. Splatnost je ohraničena u Půjčky na cokoliv 8 lety.

Banka neakceptuje příjem z mateřské dovolené. Pokud jste již na rodičovské dovolené, můžete si o půjčku zažádat, protože rodičovský příspěvek je již bankou akceptován jako uznatelný příjem.

Záleží na tom, zdali máte veden u ČSOB účet. Pokud ano, peníze jsou na účet připsány do 15 minut od schválení žádosti. Pokud ne, je nutné první podepsat smlouvu na pobočce nebo přes kurýra. To proces vyřízení půjčky může zdržet i o několik dní.

Ne, peníze z ČSOB Půjčky na cokoli jsou vypláceny pouze bezhotovostně na účet.

ČSOB půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku