500 - 30 000 Kč

Rozsah půjčky

5 dnů - 30 dnů

Splatnost půjčky

od 40 %

Úrok půjčky

od 9088.1 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Creditportal půjčka

 • na bankovní účet, v hotovosti nebo na Dobíjecí kartu
 • na cokoliv
 • bez ručitele a bez zástavy nemovitosti
 • bez skrytých poplatků

Nevýhody půjčky

- Creditportal půjčka

 • vyhodnocení žádosti může trvat 15 minut až 2 dny
 • nelze pojistit schopnost splácet
 • je vyžadováno doložení příjmů
 • nižší horní limit první půjčky (max. 5 000 Kč)

Podmínky půjčky

- Creditportal půjčka

 • plnoletost - věk 18 let
 • české občanství
 • občanský průkaz, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • potvrzení pravidelných příjmů

Základní info

- Creditportal půjčka

 • Výše půjčky 500 - 30 000 Kč
 • První půjčka do 5 000 Kč
 • Splatnost 5 dnů - 30 dnů
 • Roční úrok od 40 %
 • RPSN od 9088.1 %

Hodnocení

- Creditportal půjčka

CreditPortal půjčka může být schválena velmi rychle, ale v některých situacích si žadatel počká až 2 dny. Peníze jsou poskytnuty bonitním klientům, u jejichž žádostí dosahuje schválení poměrně vysoké míry úspěšnosti. Poskytovatelem je Českou národní bankou licencovaná nebankovní společnost. Výsledkem je celkové hodnocení 95 %.

Creditportal půjčka

Předčasné splacení zdarma

Získali jste peníze a nechcete již dlužit? Splaťte půjčku předčasně bez dodatečných poplatků.

Bez účelu

Nenechte se zbytečně omezovat. Využijte nabídku na půjčku bez účelu a bez dokládání faktur.

100% online

Moderní doba nabízí pohodlné vyřízení půjčky. Vše proběhne na dálku prostřednictvím internetu.

Bez ručení

Nikdo se nemusí bát, že nemá ručitele nebo nemovitost do zástavy. Nic z toho nepotřebujete!

Více o Creditportal půjčce

creditportal-pujcka

Rychlá půjčka CreditPortal je poskytována stejnojmennou společností, která je držitelem licence od České národní banky. Tento poskytovatel dodržuje etický přístup ke klientům a opírá se o důvěryhodné jednání. Nebankovní půjčka není účelově omezena. Zájemce si může vybrat, jestli chce finanční prostředky převést na bankovní účet, vyplatit je v hotovosti nebo navýšit limit na Dobíjecí kartě.

Jednou z podmínek pro schválení žádosti o půjčku na ruku, jakož i bezhotovostní půjčku, je plnoletost žadatele a minimální věk 18 let. Nezbytným požadavkem je i doložení pravidelných příjmů. Finanční prostředky může získat nejenom zaměstnanec, ale i podnikatel, důchodce nebo žena na mateřské dovolené.

Když je žádost o online půjčku odeslána, má nebankovní společnost na vyřízení 15 minut až 2 dny. Jakmile je půjčka schválena, jsou peníze odeslány na bankovní účet ve vlastnictví žadatele. Pokud je vedený u stejné banky, jakou má poskytovatel, jsou peníze na účtu v podstatě obratem. Jinak trvá bankovní převod 1 pracovní den. V případě výplaty peněz v hotovosti je možné půjčku vybrat již po 15 minutách na čerpacích stanicích EuroOil od schválení a odsouhlasení smluvních podmínek ze strany dlužníka. To samé platí pro převod peněz na anonymní Dobíjecí kartu.

Jestliže se dlužník dostane do problémů se splácením, je potřeba neprodleně kontaktovat pracovníky nebankovní společnosti CreditPortal. S nimi se domluví na refinancování půjčky nebo na jiném adekvátním postupu.

K získání půjčky není potřeba ručitel a ani zástava nemovitosti. Jelikož je možná výplata na ruku, tak je tento produkt ideální i jako půjčka před výplatou. Zájemce může potěšit i možnost slevového programu, kdy lze získat slevu na splátkách až do výše 50 % při splnění podmínek CreditPortal.

Žádost o Creditportal půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

V případě, že preferujete hotovostní půjčku, můžete dostat po schválení žádosti peníze na ruku. Výplata v hotovosti je realizována na všech čerpacích stanicích značky EuroOil, kterých je v České republice celkem 191. Finanční prostředky jsou touto formou vypláceny i během víkendů.

To není žádný problém, protože se jedná o standardní proces poskytnutí finančních prostředků. Ty jsou vypláceny na bankovní účet žadatele v pracovních dnech. Když se jedná o stejnou banku, jako má CreditPortal, jsou peníze na účtu během pár minut. V ostatních případech do 1 pracovního dne.

Pokud půjde vše dobře, můžete znát výsledek schvalovacího procesu do 15 minut. V některých případech trvá vyhodnocování o něco déle. Proto má tento nebankovní poskytovatel lhůtu v rozmezí od již zmíněných 15 minut až do 2 dnů.

Půjčit si můžete na cokoliv. Poskytovatel rychlé půjčky nezjišťuje, proč a na co si chce žadatel půjčit.

Žádost o půjčku bez účelu může být schválena jakémukoliv českému občanovi, který je plnoletý a bonitní. Požádat tak můžou nejenom zaměstnanci, ale i podnikatelé nebo např. důchodci. Podstatné je mít doložitelné pravidelné příjmy.

Mezi podmínky nebankovní společnosti CreditPortal patří, že každý může mít pouze 1 půjčku. Proto pokud byste si chtěli půjčit znovu, je nutné nejdříve předchozí dluh splatit v plné výši.

Creditportal půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku