3 000 - 130 000 Kč

Rozsah půjčky

6 měsíců - 36 měsíců

Splatnost půjčky

od 6.7 %

Úrok půjčky

od 29.77 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Provident půjčka

 • zajímavý rozsah půjčky a doba splatnosti
 • na cokoliv, bez skrytých poplatků
 • bez ručitele, bez zástavy nemovitosti

Nevýhody půjčky

- Provident půjčka

 • není nabízeno pojištění schopnosti splácet
 • je vyžadováno doložení příjmů

Podmínky půjčky

- Provident půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • trvalý/dlouhodobý pobyt na území České republiky
 • občanský průkaz (nebo povolení k pobytu), bankovní účet (pro půjčku na účet)
 • mobilní telefon, email a potvrzení pravidelných příjmů

Základní info

- Provident půjčka

 • Výše půjčky 3 000 - 130 000 Kč
 • Splatnost 6 měsíců - 36 měsíců
 • Roční úrok od 6.7 %
 • RPSN od 29.77 %

Hodnocení

- Provident půjčka

Hotovostní půjčka Provident je poskytnuta ihned při podpisu smlouvy o úvěru. U bankovního převodu je lhůta 3 pracovní dny. Vše je řešeno online nebo prostřednictvím obchodního zástupce nebankovní společnosti. Při splnění všech podmínek existuje vysoká šance na schválení žádosti. Provident je zavedený a stabilní poskytovatel půjček. Celkové hodnocení je tedy 97 %.

Provident půjčka

Bez účelu

Využijte svobodu, která vám je poskytnuta. Peníze můžete použít na cokoliv!

100% online

Komfortní a velmi rychlé vyřízení půjčky prostřednictvím internetu je možné odkudkoliv.

Hotovostní půjčka

Potřebujete peníze rychle na ruku? Od Providentu je dostanete v hotovosti při podpisu smlouvy.

Odložení splátek

Chybí vám peníze na pravidelnou splátku? Využijte splátkové prázdniny nebo si změňte termín.

Více o Provident půjčce

provident-pujcka

Nebankovní půjčku Provident nabízí a poskytuje soukromá společnost Provident Financial s.r.o. se sídlem v Praze. Provident má také pobočky po celé republice, což znamená možnost výplaty peněz i v hotovosti prostřednictvím proškolených obchodních zástupců. Úvěry jsou poskytovány na základě licence od České národní banky za pomoci online žádosti. Proto může o půjčku podat žádost v podstatě každý, ať již se zrovna nachází kdekoliv.

Žadatel o rychlou půjčku musí být plnoletý a svéprávný. Může se jednat o českého občana nebo o cizince, který disponuje trvalým nebo dlouhodobým povolením k pobytu na území ČR. Součástí schvalovacího procesu je vyhodnocení pravidelných příjmů, bez kterých nemůže být online půjčka poskytnuta. Za pravidelné příjmy jsou, vedle zaměstnání a podnikání, považovány např. i důchod nebo příspěvky během rodičovské dovolené.

Mezi velké výhody patří možnost výběru mezi půjčkou na ruku nebo na bankovní účet. Rozdíl je hlavně v tom, že výplata v hotovosti má o trochu nižší limit, ale zase je k dispozici ihned po podpisu smlouvy. Bankovní převod je naopak realizován v termínu 3 pracovní dny od uzavření smlouvy.

Komplikace se splatností dluhu v domluveném termínu jsou nepochybně velmi nepříjemnou životní situací, ale rychlá půjčka od Providentu nabízí řešení. Tím je změna výše splátek, přehodnocení splátkového kalendáře nebo splátkové prázdniny. Na konkrétním řešení se dlužník vždy dohodne s pracovníkem poskytovatele. Musí ale zavolat včas, tedy dříve, než termín splatnosti nastane a uplyne.

Finanční prostředky jsou poskytovány bez omezení, jde tedy o půjčku bez účelu. Žadatel nepotřebuje ani ručitele nebo zástavu nemovitosti.

Žádost o Provident půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Ano, každý zájemce o rychlou půjčku Provident si může vybrat, jestli potřebuje půjčku na ruku nebo na bankovní účet. U obou je horní hranice nastavena na 130 000 Kč.

Záleží na tom, pro jakou formu výplaty finančních prostředků se rozhodnete. Hotovostní půjčka je vyplacena po podpisu smlouvy obchodním zástupcem nebankovní společnosti Provident. U půjčky na bankovní účet se jedná o poskytnutí v délce až 3 pracovní dny od podpisu smlouvy.

Rychlou půjčku Provident si můžete půjčit na cokoliv. Tzn., že nikdo nesleduje, za co přijaté finanční prostředky utratíte. Toto pravidlo platí jak pro půjčku na ruku, tak na bankovní účet.

Tato možnost je k dispozici každému a důležitý je aktivní přístup dlužníka. Je nutné telefonicky kontaktovat zákaznickou linku Provident ještě dříve, než vyprší splatnost. Provident může nabídnout různé varianty, např. úpravu splátky, změnu termínu splatnosti nebo dokonce splátkové prázdniny.

Online půjčka Provident je poskytována pouze žadateli, který je schopen a ochoten doložit pravidelné příjmy. Mezi akceptované dokumenty patří např. formulář potvrzení o příjmech, daňové přiznání, výplatní páska, bankovní výpis nebo důchodový výměr.

Provident půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku