1 000 - 30 000 Kč

Rozsah půjčky

7 dnů - 30 dnů

Splatnost půjčky

od 0 %

Úrok půjčky

od 0 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Zaplo půjčka

 • první půjčka zdarma, na cokoliv, bez zajištění, bez skrytých poplatků
 • rychlé vyhodnocení a schválení žádosti do 15 minut
 • možnost opakovaného prodloužení splatnosti v rámci jednoho roku
 • od druhé půjčky zajímavý limit až 30 000 Kč

Nevýhody půjčky

- Zaplo půjčka

 • pouze na bankovní účet
 • nelze mít dluhy jinde
 • je prověřována historie žadatele
 • nahlíží se do registrů dlužníků

Podmínky půjčky

- Zaplo půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • české občanství
 • platný občanský průkaz, bankovní účet u banky v ČR
 • bezdlužnost, telefon, email

Základní info

- Zaplo půjčka

 • Výše půjčky 1 000 - 30 000 Kč
 • První půjčka do 16 000 Kč
 • Splatnost 7 dnů - 30 dnů
 • RPSN od 0 %

Hodnocení

- Zaplo půjčka

Zaplo půjčka má rychlý proces vyhodnocení, schválení i poskytnutí žádosti. Určitou nevýhodou je nemožnost výplaty hotovosti na ruku. Zájemce bez dluhů se standardní bonitou má poměrně vysokou šanci na schválení žádosti. Zaplo patří mezi stabilní a férové poskytovatele nebankovních půjček, proto se tato rychlá půjčka řadí mezi ty nejvíce spolehlivé. Z těchto důvodů vychází celkové hodnocení na výborných 94 %.

Zaplo půjčka

První půjčka zdarma

Při prvním půjčení můžete získat bez úroku a bez poplatku až 16 000 Kč na dobu 30 dní.

Bez účelu

Půjčit si můžete bez jakýchkoliv omezení. Nemusíte dokládat, na co peníze použijete.

100% online

O půjčku můžete podat žádost online z pohodlí domova. Navíc kdykoliv během dne i noci.

Bez ručení

Zapomeňte na starosti s ručitelem nebo se zástavou nemovitosti. Ani jedno nepotřebujete!

Více o Zaplo půjčce

zaplo-pujcka

Provozovatelem půjčky je firma Zaplo Finance s.r.o., která má licenci od ČNB a je zakládajícím členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Jedná se o nebankovní společnost poskytující poskytuje rychlé půjčky prostřednictvím bankovního převodu. Zaplo Finance s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny 4finance Group, jenž působí v mnoha evropských zemích.

Požádat o Zaplo půjčku může každý český občan, jenž je plnoletý a dosáhl věku alespoň 18 let. Další nezbytnou podmínkou je bezdlužnost a schopnost splatit vzniklý závazek. Problémem nemusí být ani negativní platební historie, pokud je žadatel dostatečně bonitní.

Žádost o nebankovní půjčku sice lze podat i na partnerských pobočkách, ale nejjednodušší a nejrychlejší to je prostřednictvím online žádosti. Touto cestou má zájemce o Zaplo půjčku jistotu rychlého vyhodnocení žádosti a následného schválení do 15 minut. K žádosti je potřeba platný občanský průkaz a bankovní účet vedený na jméno žadatele. Samotné poskytnutí peněz na bankovní účet může být realizováno během pár minut, pokud se jedná o převod v rámci jedné banky.

Velkým plusem Zaplo je první půjčka zdarma. Ta je nabízena od 1 000 Kč do 16 000 Kč s dobou splatnosti 7 až 30 dní. Pokud ji dlužník vrátí včas, nezaplatí ani korunu navíc! V případě dalších rychlých půjček dochází k navýšení úvěrového limitu, který může dosáhnout až 30 000 Kč. Finanční prostředky jsou určeny pro půjčku na na cokoliv a bez zajištění. U Zaplo není možné mít najednou víc, než jednu půjčku.

Jestliže se dlužník dostane do problému se splácením, je možné požádat o prodloužení doby splatnosti 30 dní. Tento postup lze opakovat nejdéle v rámci 1 roku. Každé prodloužení je za poplatek, jehož výši určuje dlužná částka. Pokud dojde k opačné situaci a dlužník by chtěl půjčku splatit před termínem splatnosti, tak i to je možné po předchozí domluvě s poskytovatelem Zaplo půjčky.

Žádost o Zaplo půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Zaplo rychlá online půjčka rozhodně není nějaký podvod. Každý, kdo si půjčuje u Zaplo poprvé, může mít skutečně první půjčku úplně zdarma. Tzn. bez poplatků a bez úroků. Jedinou podmínkou je dodržení smluvního termínu splatnosti bez prodloužení.

Zadlužení se není o důvěře. Každý zájemce o nebankovní půjčku by si měl důsledně promyslet, u koho a za jakých podmínek si půjčí. Proto si také u Zaplo půjčky důkladně přečtěte smluvní podmínky. Jinak samozřejmě platí, že Zaplo je seriózní produkt, což potvrzuje i udělená licence od ČNB.

Můžete, ale musíte být stálým klientem Zaplo. Na tuto částku totiž dosáhnete až od druhého úvěru. První online půjčka má nastavený limit 8 000 Kč.

Zaplo půjčka je poskytována bez jakéhokoliv zajištění. Zájemce tedy nemusí mít ručitele a není vyžadována ani zástava nemovitosti.

Bohužel, finanční prostředky jsou převáděny zásadně na bankovní účet. Jedná se o bezpečnější variantu poskytnutí peněz pro obě smluvní strany.

Půjčku obdržíte na váš bankovní účet a teprve následně můžete peníze převést jinam. Ovšem jedná se o velmi rychlý proces, takže se nemusíte bát nějakých komplikací s průtahy.

soubory ke stažení

Všeobecné podmínky

Stáhnout

Ceník

Stáhnout

Zaplo půjčka

První půjčka zdarma

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku