100 - 20 000 Kč

Rozsah půjčky

7 dnů - 30 dnů

Splatnost půjčky

od 0 %

Úrok půjčky

od 0.15 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Via SMS půjčka

 • první půjčka zdarma
 • na cokoliv, bez skrytých poplatků
 • bez ručitele, bez zástavy nemovitosti
 • půjčka již od 100 Kč

Nevýhody půjčky

- Via SMS půjčka

 • první půjčka má limit 8 000 Kč
 • až od 20 let věku
 • je vyžadováno doložení příjmů
 • pouze na bankovní účet s jeho ověřením

Podmínky půjčky

- Via SMS půjčka

 • plnoletost – věk 20 let
 • trvalý pobyt na území ČR
 • občanský průkaz, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • potvrzení pravidelných příjmů

Základní info

- Via SMS půjčka

 • Výše půjčky 100 - 20 000 Kč
 • První půjčka do 8 000 Kč
 • Splatnost 7 dnů - 30 dnů
 • RPSN od 0.15 %
Rychlost
95%
Schvalovatelnost
97%
Spolehlivost
96%
Celkové hodnocení
96%

Via SMS půjčka je poskytnuta na bankovní účet žadatele do 15 minut po schválení žádosti v pracovních dnech. Vše funguje spolehlivě online a u bonitních klientů dochází k velmi dobré míře schvalovatelnosti. Nebankovní společnost patří k dlouhodobě fungujícím poskytovatelům na trhu s půjčkami. Proto je výsledkem celkové hodnocení 96 %.

Via SMS půjčka

První půjčka zdarma

Půjčujte si chytře a výhodně. První půjčku zdarma můžete rychle získat i vy!

Bez účelu

Použijte půjčku na jakékoliv vaše potřeby nebo výdaje. Nikdo vás neomezuje.

100% online

Komfortní a velmi rychlé vyřízení půjčky prostřednictvím internetu je možné odkudkoliv.

Bez ručení

Peníze si můžete snadno půjčit i bez ručitele a bez zástavy nemovitosti. Využijte toho.

Více o Via SMS půjčce

viasms-pujcka

Nebankovní půjčku Via SMS poskytuje stejnojmenná společnost Via SMS s.r.o., která patří do mezinárodní finanční skupiny Via SMS Group. Holding má, mimo České republiky, působnost i v několika dalších evropských zemích. O rychlou půjčku lze podat žádost prostřednictvím internetu kdykoliv a z jakéhokoliv koutu světa. K této činnosti firma disponuje oprávněním od České národní banky.

Nezávaznou žádost o online půjčku může podat každý zájemce s trvalým pobytem v České republice a s platným občanským průkazem. Žadatel má být nejenom plnoletý, ale musí mít věk nejméně 20 let. Další velmi důležitou podmínkou je schopnost prokázat pravidelné příjmy. Ty lze doložit pracovní smlouvou, výplatní páskou nebo bankovním výpisem.

Podání a vyhodnocení žádosti o půjčku na cokoliv je velmi rychlé. Ovšem zájemce nesmí zapomenout na to, že mimo samotného odeslání žádosti je potřeba emailem zaslat kopii nebo sken občanského průkazu a již zmíněné doložení příjmů. Nebankovní společnost dále vyžaduje ověření bankovního účtu, který musí být vedený na jméno žadatele. Toto ověření probíhá formou registračního poplatku v symbolické částce 1 Kč.

Po schválení žádosti jsou finanční prostředky posílány výhradně na bankovní účet žadatele. Rychlost bankovního převodu záleží na bance. Jestliže má žadatel stejnou banku jako společnost Via SMS, potom jsou peníze k dispozici během několika minut. U odlišné banky je nutné počítat s 1 pracovním dnem. Poskytnutí půjčky na ruku není nabízeno.

Jestliže se dlužník dostane do problémů se splácením, může si nebankovní půjčku za poplatek prodloužit. K dispozici je prodloužení o 7, 14 nebo 30 dnů. Tento krok je nutné učinit včas. Je tedy potřeba aktivní přístup a nikdo by neměl čekat, až lhůta splatnosti uplyne.

V případě rychlé půjčky Via SMS se zájemce obejde bez ručitele a nepotřebuje ani nemovitost do zástavy. První půjčka je zcela zdarma, pouze se zaplatí ověřovací poplatek 1 Kč. Jestliže klient zůstane poskytovateli věrný a znovu si u něj půjčí, může se celkový limit půjčky navýšit až na 20 000 Kč za standardních podmínek.

Žádost o Via SMS půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Půjčka Via SMS je poskytována výhradně prostřednictvím bankovního převodu na vlastní účet žadatele. Tzv. půjčka na ruku tedy není nabízena.

V případě, že si u Via SMS půjčujete zcela poprvé, můžete obdržet první půjčku zdarma. Podmínkou je, že musíte dodržet termín splatnosti bez prodloužení. Jedinou částkou, kterou zaplatíte navíc, je 1 Kč. Ta slouží k ověření vašeho bankovního účtu.

Finanční prostředky jsou převedeny na bankovní účet žadatele do 15 minut od schválení žádosti. Jejich připsání trvá nejdéle 1 pracovní den, ale někdy je můžete mít k dispozici i obratem. Záleží na tom, zda máte stejnou banku, jako poskytovatel.

Jedná se o půjčku na cokoliv. Tedy finanční prostředky, které vám budou na bankovní účet poskytnuty, je možné použít bez jakýchkoliv omezení. Proto nemusíte schraňovat účtenky a faktury za vydané peníze z půjčky, jelikož je nebudete poskytovateli předkládat.

Ručení formou zástavy nemovitosti nebo prostřednictvím ručitele není vyžadováno. Stačí, když budete mít adekvátní příjmy a Via SMS vás vyhodnotí jako bonitního zájemce o rychlou půjčku.

Ano, pokud u Via SMS žádáte o rychlou půjčku, budete muset doložit vaše pravidelné příjmy. K tomu budete potřebovat jeden z těchto dokumentů: výplatní pásku, pracovní smlouvu nebo bankovní výpis s daným příjmem.

Via SMS půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku