1 000 - 15 000 Kč

Rozsah půjčky

7 dnů - 28 dnů

Splatnost půjčky

od 36 %

Úrok půjčky

od 3399.37 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Půjčka7 půjčka

 • za každou další půjčku sleva (maximálně 25 %)
 • na cokoliv, bez skrytých poplatků, první půjčka zdarma
 • bez ručitele
 • bez zástavy nemovitosti

Nevýhody půjčky

- Půjčka7 půjčka

 • relativně kratší doba splatnosti
 • jenom pro občany ČR
 • je vyžadováno doložení příjmů
 • pouze na bankovní účet

Podmínky půjčky

- Půjčka7 půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • české občanství
 • 2 doklady totožnosti, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • potvrzení pravidelných příjmů, bezdlužnost

Základní info

- Půjčka7 půjčka

 • Výše půjčky 1 000 - 15 000 Kč
 • Splatnost 7 dnů - 28 dnů
 • Roční úrok od 36 %
 • RPSN od 3399.37 %
Rychlost
94%
Schvalovatelnost
95%
Spolehlivost
96%
Celkové hodnocení
95%

Půjčka7 nabízí rychlý úvěr, který je odeslán na bankovní účet žadatele do 15 minut po schválení žádosti. Jedná se o půjčku bez účelu, jenž je k dispozici online. Při splnění všech podmínek poskytovatele a dostatečné bonitě žadatele je vysoká šance na schválení. Nebankovní společnost má za sebou dostatečnou historii a tedy i zkušenosti. Proto je celkové hodnocení 95 %. Aktuální akce: První úvěr až 8 000 kč na 14 dní zdarma.

Půjčka7 půjčka

Bez účelu

Půjčte si na co chcete. Nikdo vás nebude vyslýchat, proč si půjčujete.

100% online

Máte málo času? Nevadí! Vše vyřídíte online doma nebo z jakéhokoliv jiného místa.

Bez ručení

Nestresujte se z toho, že nemáte ručitele nebo nemovitost do zástavy. Ani jedno již nepotřebujete.

Odložení splátek

Nestihnete splátku ve smluvním termínu? Prodlužte si ji rychle a snadno!

Více o Půjčka7 půjčce

pujcka7-pujcka

Za nebankovní Půjčka7 stojí soukromá společnost Kontex Trade International s.r.o. se sídlem v Praze. Firma je součástí nadnárodního finančního holdingu Aventus Group s působností v Dánsku, Rusku, Polsku a v dalších zemích. Rychlá půjčka je poskytována online, proto je o ni možné podat žádost kdykoliv a z jakékoliv části světa.

Mezi hlavní podmínky pro zájemce o bezhotovostní půjčku patří plnoletost a svéprávnost. Žadatel také musí mít české občanství a nesmí být zadlužený. Nebankovní poskytovatel vyžaduje doložení pravidelných příjmů, které ovšem můžou plynout z různých zdrojů. Např. se jedná o pracovní poměr, podnikatelskou činnost anebo důchod.

Po zájemci je požadováno zaslání ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč, což slouží ke kontrole, že uvedené číslo bankovního účtu opravdu patří žadateli. Tuto podmínku je možné splnit i jiným, alternativním krokem. Stačí, když zájemce nebankovní společnosti pošle kopii bankovního výpisu, na kterém je uvedeno jeho jméno a adresa.

Jakmile dojde ke schválení rychlé půjčky, můžou být finanční prostředky poslány na bankovní účet žadatele. Jiná forma výplaty není k dispozici, což platí i pro hotovostní půjčky, o které nejde žádat. Samotný bankovní převod trvá obvykle 1 pracovní den. V případě, že má žadatel stejný bankovní ústav jako poskytovatel půjčky, můžou být finanční prostředky na účtu během několika minut.

Společnost nabízející finanční produkt Půjčka7 si je vědoma toho, že se i spolehlivý dlužník může ocitnout v nějaké mimořádné životní situaci, která mu neumožní zaplatit dluh v domluveném termínu splatnosti. Pro tyto případy je možné požádat o odložení splátek za poplatek. Tuto situaci je potřeba řešit včas, jelikož k prodloužení ze strany poskytovatele bezhotovostní půjčky dojde až v okamžiku, když mu je připsán poplatek na jeho bankovní účet.

Online Půjčka7 je poskytována bez ručitele a jde také o půjčku bez zástavy nemovitosti. Největší výhodou tohoto produktu je věrnostní program, který odměňuje klienty za další půjčky slevou na úrocích. Již u druhé půjčky je k dispozici sleva ve výši 5 %. Výše slevy se postupně zvyšuje, přičemž maximální hodnota slevy je nastavena na 25 %. Na tu vzniká nárok od 10 a více splacených půjček na cokoliv.

Žádost o Půjčka7 půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Finanční prostředky od Půjčka7 dostanete na váš bankovní účet, přičemž doba převodu je závislá na vaší bance. Obvykle se jedná o 1 pracovní den od schválení žádosti. Jestliže máte stejnou banku, pak můžete mít peníze k dispozici téměř obratem.

Ověřovací poplatek slouží ke kontrole, že je bankovní účet vedený na jméno žadatele. Proto jde o jednu z možností, jak tento fakt prokázat. Další variantou je zaslání kopie bankovního výpisu nebankovní společnosti, která poskytuje finanční produkt Půjčka7. Na kopii výpisu musí být uvedeno jméno a adresa žadatele.

Při první půjčce sleva není možná, pokud zrovna není k dispozici nějaká speciální a časově omezená akce. Ovšem od druhé půjčky již každý spolehlivý klient může slevu na úvěr získat. Věrnostní program Půjčka7 poskytuje slevu u druhé půjčky ve výši 5 %, u třetí půjčky slevu 10 % atd. Maximální sleva, které lze dosáhnout je 25 %. Ta je určena pro věrné klienty, kteří úspěšně splatili 10 a více úvěrů.

Je úplně jedno, na co finanční prostředky použijete. Jde o půjčku na cokoliv, která v tomto směru nemá žádné omezení. To také znamená, že nebudete muset dokládat faktury nebo účtenky spojené s útratou peněz z půjčky.

Hlavní podmínky této rychlé půjčky nevyžadují, aby měl zájemce ručitele nebo zástavu nemovitosti. V tomto směru tedy nejste nijak limitováni.

Pravidelné příjmy a jejich doložení je nezbytnou podmínkou k tomu, aby byla žádost o rychlou půjčku schválena. Vedle klasického pracovního poměru nebo podnikatelské činnosti je akceptován např. i důchodový výměr nebo jiné formy příjmů.

Půjčka7 půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku