5 000 - 166 000 Kč

Rozsah půjčky

12 měsíců - 60 měsíců

Splatnost půjčky

od 38.32 %

Úrok půjčky

od 38.32 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- PROFI CREDIT půjčka

 • rozsah půjčky 5 000 Kč až 166 000 Kč
 • na cokoliv a bez zajištění
 • ve složité životní situaci bezúplatný odklad splátek až na 3 měsíce
 • při seriózním splácení dluhu vrácení až 12 splátek

Nevýhody půjčky

- PROFI CREDIT půjčka

 • pouze na bankovní účet
 • nelze pojistit schopnost splácet
 • musí se dokládat pravidelné příjmy
 • nelze získat půjčku v rozsahu několika tisícikorun

Podmínky půjčky

- PROFI CREDIT půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • trvalý pobyt v ČR
 • občanský průkaz, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • potvrzení o příjmech, potvrzení o vlastnictví bankovního účtu, bankovní výpis nebo výplatní páska

Základní info

- PROFI CREDIT půjčka

 • Výše půjčky 5 000 - 166 000 Kč
 • Splatnost 12 měsíců - 60 měsíců
 • Roční úrok od 38.32 %
 • RPSN od 38.32 %
Rychlost
92%
Schvalovatelnost
92%
Spolehlivost
98%
Celkové hodnocení
94%

Profi Credit patří mezi klasické poskytovatele rychlých nebankovních půjček. Jejich schvalovatelnost je na dobré úrovni, zejména když si uvědomíme podmínku doložení pravidelných příjmů. Jde o mezinárodní společnost působící v několika zemích Evropy, která v tuzemsku půjčuje již přes 20 let. To všechny jsou důvody, proč je celkové hodnocení příznivých 94 %.

PROFI CREDIT půjčka

Bez účelu

U Profi Credit nenarazíte na žádné zbytečné otázky. Účel půjčky nikomu nedokládáte!

100% online

Kamenné pobočky jsou historie. Půjčku vyřídíte celou online od začátku až do konce.

Bez ručení

Zajištění půjčky ručitelem nebo nemovitostí je přežitek. Ke schválení ani jedno nepotřebujete.

Odložení splátek

Dostali jste se do tíživé životní situace? U Profi Credit získáte bezplatný odklad až 3 splátek.

Více o PROFI CREDIT půjčce

profi-credit-pujcka

Nebankovní půjčka Profi Credit patří mezi klasické finanční produkty se silným zázemím mateřské firmy Profireal Group. Tato společnost působí v několika evropských zemích a jejím hlavním sloganem je osobní přístup. Profi Credit také podporuje různé charitativní projekty, např. Klub cystické fibrózy nebo Dětský úsměv. Jedná se o půjčku na cokoliv, která je posílána výhradně na bankovní účet žadatele.

Bezhotovostní půjčka může být schválena jedině plnoletému zájemci s trvalým pobytem na území České republiky. Profi Credit se řadí mezi rychlé online půjčky, protože je poskytnuta do 24 hodin po schválení. Nejprve je ovšem nutné odeslat nezávaznou žádost o online půjčku, na základě které vám zavolá pracovník nebankovní společnosti a vše potřebné s vámi probere. Každá žádost o rychlou půjčku je důsledně analyzována. Pokud je zájemce bonitní a nepatří opakovaně mezi problematické klienty, bude mu půjčka schválena.

Také budete potřebovat občanský průkaz, potvrzení o pravidelných příjmech a o vlastnictví bankovního účtu. Dokládá se i aktuální bankovní výpis nebo výplatní páska. Každý zájemce potřebuje vlastní telefon a email.

Velkou výhodou je vstřícnost poskytovatele online půjčky Profi Credit k dlužníkům ve složité životní situaci. V předem určených případech, které jsou uvedeny v podmínkách půjčky, lze bezúplatně odložit splátky až o 3 měsíce. Jedná se např. o ztrátu zaměstnaní nebo o škodu na majetku, jenž přesahuje částku 50 000 Kč v důsledku živelné pohromy.

U Profi Credit není vyžadován ručitel nebo zástava nemovitosti. Každého zájemce nepochybně zaujme možnost vrácení až 12 splátek. K tomu může dojít, pokud dlužník pravidelně a bez prodlení splácí své závazky z půjčky. Počet vrácených splátek se řídí podle celkové výše půjčky bez zástavy a doby splatnosti.

Žádost o PROFI CREDIT půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Nejprve je nutné odeslat žádost o půjčku a vyčkat na reakci pracovníka rychlé půjčky Profi Credit. Ten vás bude kontaktovat v jeho pracovní době do 30 minut od odeslání online žádosti. Následně proběhne schvalovací proces. Když bude půjčka schválena, tak finanční prostředky obdržíte do 24 hodin na váš bankovní účet.

Profi Credit nabízí pouze jediný způsob výplaty, kterým je bankovní převod na vlastní účet žadatele.

Odklad splátek bez úplaty je možný maximálně na 3 měsíce. Nárok na něj vznikne v případě, že se dlužník dostane do složité životní situace. Tou může být vznik škody na majetku nad 50 000 Kč v důsledku živelné pohromy, neuhrazená výplata od zaměstnavatele, náklady 5 000 Kč a výše v souvislosti s úmrtím v rodině, ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá pracovní neschopnost člena domácnosti.

Jedná se o půjčku bez ručitele a bez zástavy nemovitosti. Tzn., že není vyžadováno zajištění půjčky. Jediné, co musí zájemce doložit, jsou pravidelné příjmy.

Tato situace může nastat a je důležité se k ní postavit čelem. Postup je takový, že kontaktujete nebankovní společnost Profi Credit a její pracovník se s vámi pokusí problém vyřešit.

PROFI CREDIT půjčka

Půjčka s osobním přístupem

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku