5 000 - 800 000 Kč

Rozsah půjčky

3 měsíců - 120 měsíců

Splatnost půjčky

od 6.7 %

Úrok půjčky

od 6.9 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Minútová půjčka

 • čerpání půjčky ihned po podpisu smlouvy
 • schválení do 3 minut
 • bez poplatků za sjednání půjčky a vedení úvěrového účtu
 • vhodné i pro cizince

Nevýhody půjčky

- Minútová půjčka

 • pravidelné a doložitelné příjmy
 • podpis smlouvy pouze v papírové podobě přes kurýra nebo na pobočce
 • nutný bankovní účet u Equa bank

Podmínky půjčky

- Minútová půjčka

 • plnoletost tedy minimálně 18 let
 • platný občanský průkaz
 • bankovní účet u Equa bank (možnost jej zřídit spolu s žádostí o půjčku)
 • pravidelný příjem

Základní info

- Minútová půjčka

 • Výše půjčky 5 000 - 800 000 Kč
 • Splatnost 3 měsíců - 120 měsíců
 • Roční úrok od 6.7 %
 • RPSN od 6.9 %
Rychlost
90%
Schvalovatelnost
85%
Spolehlivost
98%
Celkové hodnocení
91%

Minutová půjčka od Equa bank vyniká tím, že nabízí velmi příznivý úrok a nulové náklady na vyřízení úvěru a jeho vedení. Schválení žádosti proběhne během 3 minut. Klienti mají možnost úvěr předčasně zaplatit, odložit si splátky, snížit je, nebo celkově změnit splátkový kalendář. Banka k úvěru nabízí výhodné pojištění, které činí 0,15 % měsíčně z celkové částky úvěru. Smlouvu nelze podepsat online. K podpisu musí vždy dojít buď na pobočce banky, nebo prostřednictvím kurýra. Celkově je půjčka velmi zajímavým finančním produktem a získala v hodnocení celých 91 %.

Minútová půjčka

Předčasné splacení zdarma

Předčasné splacení je u Equa bank vždy zdarma. Banka po vás nebude chtít žádné poplatky ani úhradu administrativních nákladů.

Bez účelu

Použijte peníze na nový automobil nebo novou koupelnu. Nikdo se vás nebude ptát, na co jste peníze použili.

Bez poplatku

Neplatíte nic jiného než úroky. Žádné poplatky za zprostředkování nebo vedení úvěrového účtu.

Odložení splátek

Potřebujete si odložit splátky? Žádný problém. Každý se někdy může dostat do nesnází.

Více o Equa Bank půjčce

minutova-pujcka

Equa bank Minutová půjčka je spotřebitelský úvěr bez nutnosti ručitele. Lze si půjčit částku od 5000 Kč do 800 000 Kč s úrokem od 6,7 %. Měsíční splátky si můžete rozložit až na 10 let. Žádost lze vyřídit snadno online na internetu, přičemž výsledek se dozvíte během 3 minut. Úvěrovou smlouvu musíte podepsat na pobočce, což je nejrychlejší varianta, nebo počkat na kurýra. Peníze máte možnost využívat ihned po podpisu smlouvy. Přijdou vám na účet vedený u Equa bank. Pokud jej nemáte, musíte si ho nově založit.

Banka svým klientům nic neúčtuje za poskytnutí půjčky, za její vedení a ani za předčasné splacení. Zdarma máte také navýšení nebo snížení splátek. Ty si můžete nastavit podle svých potřeb a možností. Výhodným bonusem je pojištění úvěru pro případ, že nebudete mít na splácení například z důvodu ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, invaliditě či úmrtí. Pojistka stojí měsíčně jen 0,15 % z celkové výše úvěru.

Žádost o úvěr lze podat na pobočce společnosti, online nebo po telefonu. Půjčka Equa bank je neúčelová, takže s penězi můžete nakládat, jak se vám zlíbí. Nikdo po vás nebude vyžadovat žádné doklady prokazující účel vynaložení peněz.

Žádost o Equa Bank půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Ano. Pokud žádáte o půjčku, musíte být současně klientem Equa bank a vlastnit bankovní účet. Jestliže ho nemáte, nezoufejte. I tak máte možnost půjčku získat. Vše proběhne najednou a spolu s poskytnutím půjčky vám bude zřízen také běžný bankovní účet. Na ten vám banka pošle peníze a posléze z něj budete splácet úvěr pravidelnými měsíčními splátkami.

Ano. Minutová půjčka od Equa bank je oproštěna od poplatků. Zaplatíte pouze úroky, které začínají na 6,7 %. Zdarma je také předčasně splacení nebo snížení splátek.

Peníze na účtu můžete mít skutečně velmi rychle, dokonce v řádu minut. V případě podpisu smlouvy v bance, máte peníze k dispozici okamžitě. Jestliže vám smlouvu k podpisu přiveze kurýr, počítejte s několika dny. Schválení vaší žádosti proběhne vždy online a do 3 minut.

Ano. Ale mohou si jí sjednat pouze na některé z poboček banky.

Minútová půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku