500 - 20 000 Kč

Rozsah půjčky

7 dnů - 45 dnů

Splatnost půjčky

od 0 %

Úrok půjčky

od 0 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- Ferratum půjčka

 • první půjčka do 9 000 Kč zdarma
 • na cokoliv a bez zajištění
 • bez skrytých poplatků
 • osobní přístup

Nevýhody půjčky

- Ferratum půjčka

 • pouze na bankovní účet
 • nelze pojistit schopnost splácet
 • někdy je vyžadováno doložení příjmů
 • nižší horní limit půjčky

Podmínky půjčky

- Ferratum půjčka

 • plnoletost - věk 20 let
 • české občanství
 • občanský průkaz, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • dodatečně může být vyžádáno potvrzení o příjmech

Základní info

- Ferratum půjčka

 • Výše půjčky 500 - 20 000 Kč
 • První půjčka do 9 000 Kč
 • Splatnost 7 dnů - 45 dnů
 • RPSN od 0 %
Rychlost
93%
Schvalovatelnost
95%
Spolehlivost
97%
Celkové hodnocení
95%

Mikro půjčka od Ferratum je poskytována rychlým způsobem, který je adekvátní tomuto druhu online půjček. U dostatečně bonitních klientů je dosahováno dobré míry schvalovatelnosti. Jedná se o stabilní společnost s dlouhou historií, takže nikdo nemusí mít obavy, že by se jednalo o neférovou nabídku. Proto Ferratum půjčka získala celkové hodnocení 95 %.

Ferratum půjčka

První půjčka zdarma

Nezaplaťte ani korunu navíc a půjčte si poprvé zcela zdarma. Platí při dodržení lhůty splatnosti.

Na cokoliv

Ulehčete si život a využijte půjčku na cokoliv. Ferratum nevyžaduje doložení účtenek nebo faktur.

100% online

Již nemusíte obíhat kamenné pobočky poskytovatelů půjček. Vše vyřídíte pohodlně z domova!

Bez ručení

Peníze jsou snadno dostupné díky tomu, že žádný zájemce nepotřebuje zajištění půjčky.

Více o Ferratum půjčce

ferratum-pujcka

Ferratum půjčka patří do mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group, která působí po celém světě. Vedle velkého množství zemí v Evropě to jsou např. Brazílie a Kanada. Nejde tedy o žádnou malou nebankovní společnost, u které by bylo nutné se obávat neférového jednání nebo nestability. Tato rychlá online půjčka je poskytována na cokoliv a žadatel ji po schválení obdrží prostřednictvím bankovního převodu na svůj účet.

Nebankovní půjčku může získat výhradně plnoletý a svéprávný zájemce, kterému je minimálně 20 let. Dalším požadavkem Ferratum je platný občanský průkaz, vlastní bankovní účet, telefon a email. Po odeslání nezávazné žádosti o půjčku bez zajištění se velmi rychle každý dozví, zda mu byla schválena. Když žadatel následně uplatní zaslaný autorizační kód potvrzující podmínky půjčky, může mít finanční prostředky na svém bankovním účtu nejdéle do 1 pracovního dne od schválení.

Zájemce musí být připraven na to, že ve výjimečných případech si poskytovatel online půjčky může vyžádat další dokumenty potřebné k vyhodnocení bonity žadatele. Obvykle se jedná o potvrzení o pravidelných příjmech nebo o bankovní výpisy.

Zásadním problémem není požadavek na prodloužení lhůty splatnosti. Každý dlužník si může za poplatek prodloužit dvakrát termín splatnosti, vždy o 30 dní. Pokud následně potřebuje další prodloužení, tak to už je nutné řešit telefonicky s pracovníky společnosti Ferratum.

K nezávazné žádosti o nebankovní půjčku na cokoliv nepotřebujete ručitele a nemusíte mít nemovitost do zástavy. Nikdo by určitě neměl přehlédnout výhodnou nabídku na první půjčku zdarma. Ta je limitována částkou 9 000 Kč a dobou splatnosti 30 dnů. První půjčku zdarma lze využít v případě, že jste si u Ferratum ještě nepůjčovali. Její bezúročnost je zachována jedině tehdy, když u ní nedojde k prodloužení doby splatnosti.

Žádost o Ferratum půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Jestliže se jedná o vaši první nebankovní půjčku u společnosti Ferratum, tak skutečně můžete získat první půjčku zdarma. Ta je limitována horní hranicí 9 000 Kč a dobou splatnosti 30 dnů. Úroky nebudou účtovány, pokud nebudete termín splatnosti prodlužovat.

Rychlá mikro půjčka Ferratum je poskytována na cokoliv, takže v použití finančních prostředků nejste nijak omezeni.

Ano, Ferratum se řadí mezi klasické půjčky před výplatou. Rychlost poskytnutí peněz na bankovní účet ji přímo předurčuje k tomu, aby byla využita k pokrytí nedostatku finančních prostředků před blížícím se termínem výplaty.

Základní podmínkou rychlé půjčky od Ferratum je, že můžete čerpat pouze jeden produkt. A současně platí, že když chcete požádat o půjčku, nesmíte mít u Ferratum nesplacený dluh.

Systém půjčky Ferratum umožňuje dlužníkům dvakrát její prodloužení, vždy o 30 dnů. Za prodloužení se platí poplatek. Další prodloužení je možné výhradně po dohodě s poskytovatelem online půjčky.

Určitě je to možné, ale vhodnější je zvolit trochu jiný postup. V případě, že vám byla žádost o nebankovní půjčku Ferratum zamítnuta, kontaktujte přímo jejich centrum. Pracovníci poskytovatele s vámi osobně proberou všechny možnosti, které máte.

Ferratum půjčka

První půjčka zdarma

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku