5 000 - 50 000 Kč

Rozsah půjčky

61 dnů - 80 měsíců

Splatnost půjčky

od 20 %

Úrok půjčky

od 198 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- EverydayPlus půjčka

 • zajímavý rozsah půjčky (v závislosti na bezproblémovém splácení)
 • na cokoliv a bez zajištění
 • možnost postupného výběru půjčky v rámci limitu
 • lze si vybrat jednorázovou splátku nebo postupné splácení

Nevýhody půjčky

- EverydayPlus půjčka

 • pouze na bankovní účet
 • nelze pojistit schopnost splácet
 • je vyžadováno doložení příjmů
 • jen pro české občany

Podmínky půjčky

- EverydayPlus půjčka

 • plnoletost - věk 18 let
 • české občanství
 • občanský průkaz, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • doložení pravidelných příjmů

Základní info

- EverydayPlus půjčka

 • Výše půjčky 5 000 - 50 000 Kč
 • První půjčka do 8 000 Kč
 • Splatnost 61 dnů - 80 měsíců
 • Roční úrok od 20 %
 • RPSN od 198 %
Rychlost
92%
Schvalovatelnost
96%
Spolehlivost
94%
Celkové hodnocení
94%

Bezhotovostní půjčka EverydayPlus je k dispozici rychle, což je u nebankovních poskytovatelů běžné. Se schválením obvykle nejsou problémy, pokud zájemce doloží pravidelné příjmy. Tato nebankovní společnost patří do stabilní mezinárodní finanční skupiny a má oprávnění od České národní banky. Výsledkem je tedy celkové hodnocení 94 %.

EverydayPlus půjčka

Bez účelu

Využijte svobodu, která vám je poskytnuta. Peníze můžete použít na cokoliv!

100% online

Pohodlí domova je neocenitelné v mnoha situacích. Vyřízení půjčky mezi ně rozhodně patří!

Bez ručení

Nebankovní půjčku získáte snadno. Žádost není komplikována požadavkem na ručení.

Odložení splátek

U této půjčky nemusíte čerpat vše najednou. Postupné čerpání snižuje potřebu odložení splátek.

Více o EverydayPlus půjčce

everydayplus-pujcka

EverydayPlus půjčka je poskytována tuzemskou nebankovní společností, která patří to finanční skupiny OPR-Finance OY z Finska. Ta působí na úvěrovém trhu již od roku 2005 a za tu dobu poskytla své služby sta tisícům klientů. Poskytovatel má oprávnění od České národní banky. Jedná se o rychlou půjčku bez účelu, jenž je po schválení žádosti zaslána na bankovní účet žadatele.

O rychlou půjčku může podat žádost pouze plnoletý zájemce s minimální věkovou hranicí 18 let. Půjčky jsou poskytována českým občanům, kteří mají založený bankovní účet na svoje jméno. Nezbytnou součástí žádosti je platný občanský průkaz, telefonní kontakt, email a rodné číslo. Každý je také povinen doložit pravidelné příjmy. Když dojde k úspěšnému schválení žádosti o nebankovní půjčku, musí žadatel, v případě souhlasu, potvrdit podmínky úvěru. Po odsouhlasení jsou peníze odeslány na jeho bankovní účet. Pokud je totožný s bankovním účtem poskytovatele, jsou finanční prostředky k dispozici během několika minut. V dalších případech do 1 pracovního dne.

Velkou výhodou online půjčky EverydayPlus je možnost postupného čerpání úvěrového limitu. K dispozici je výběr i pouhých 100 Kč, ale v případě potřeby je samozřejmě možné čerpat vyšší částku. Z toho také vyplývá, že produkt je vhodný také jako půjčka před výplatou.

Podstatnou informací je skutečnost, že není vyžadováno zajištění půjčky. Zájemce proto nemusí mít ručitele nebo zástavu nemovitosti. Úvěrový limit může být postupně navýšen, pokud dlužník prokáže svoji spolehlivost včasným splácením. První limit je nastaven nejvýše na 8 000 Kč a maximálně lze dosáhnout 50 000 Kč, ovšem po včasné úhradě nejméně 15 splátek. V případě, že by žadatel potřeboval např. 20 000 Kč, tak zde je nutné včas uhradit minimálně 5 splátek. U úvěrového limitu 30 000 Kč to je nejméně 9 splátek. Vše je jasně stanoveno v podmínkách půjčky.

Žádost o EverydayPlus půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

EverydayPlus je půjčka na cokoliv. To znamená, že každý úspěšný žadatel může využít finanční prostředky bez jakéhokoliv omezení. Není potřeba žádným způsobem dokládat, na co byly peníze vynaloženy.

Jedná se výhradně o půjčku na bankovní účet. Finanční prostředky jsou k dispozici buď okamžitě po schválení nebo nejpozději do 1 pracovního dne. Délka bankovního převodu záleží na bance, kterou má klient. Pokud se shoduje s bankou poskytovatele rychlé půjčky, dojde k převodu rychleji.

U této online půjčky si můžete vybrat, zda si vyberete úvěrový limit najednou nebo postupně. Jedná se tedy o tzv. revolvingový úvěr. Přesto je nutné počítat s tím, že schválený úvěrový rámec nelze překročit.

Ano, EverydayPlus je půjčka s doložením příjmů. Jedná se o nezbytnou podmínku, která poskytovateli umožňuje vyhodnotit bonitu žadatele. Tím se také snižuje riziko, že by si zájemce půjčil víc, než by dokázal splatit.

EverydayPlus půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku