500 - 20 000 Kč

Rozsah půjčky

1 den - 30 dnů

Splatnost půjčky

od 0 %

Úrok půjčky

od 0 %

RPSN půjčky

Výhody půjčky

- CreditOn půjčka

 • první půjčka zdarma
 • na cokoliv, bez skrytých poplatků
 • bez ručitele a bez zástavy nemovitosti
 • za věrnost až 20 000 Kč

Nevýhody půjčky

- CreditOn půjčka

 • u první půjčky limit 8 000 Kč
 • nelze pojistit schopnost splácet
 • je vyžadováno doložení příjmů
 • pouze na bankovní účet

Podmínky půjčky

- CreditOn půjčka

 • plnoletost – věk 18 let
 • české občanství
 • platný OP, bankovní účet, mobilní telefon a email
 • doložení pravidelných příjmů

Základní info

- CreditOn půjčka

 • Výše půjčky 500 - 20 000 Kč
 • První půjčka do 8 000 Kč
 • Splatnost 1 den - 30 dnů
 • RPSN od 0 %
Rychlost
97%
Schvalovatelnost
96%
Spolehlivost
98%
Celkové hodnocení
97%

CreditOn v pracovních dnech nabízí odeslání finančních prostředků do 15 minut od schválení žádosti. Ty dosahují zajímavé míry schvalovatelnosti, včetně první půjčky zdarma. Nebankovní společnost působí dlouhodobě v 7 státech Evropy, což garantuje její seriózní přístup. V tuzemsku má licenci od České národní banky. To vše znamená celkové hodnocení 97 %.

CreditOn půjčka

První půjčka zdarma

Nevyhazujte peníze oknem! První půjčka zdarma vás nebude stát ani korunu navíc.

Na cokoliv

Finanční prostředky máte k dispozici bez jakýchkoliv omezení. Použijte je tak, jak potřebujete!

100% online

Požádat můžete z jakékoliv části světa, kde je k dispozici internet. Vše vyřídíte komfortně online.

Bez ručení

Nemusíte se bát, že narazíte na nepřekonatelné podmínky. Obejdete se bez ručitele i bez zástavy.

Více o CreditOn půjčce

crediton-pujcka

Rychlou půjčku CreditOn nabízí společnost Creamfinance Czech s.r.o., která patří do mezinárodní skupiny, jenž působí celkem v 7 evropských zemích po mnoho let. Dlouhá historie platí i pro Českou republiku, přičemž v tuzemsku firma získala licenci k poskytování nebankovních úvěrů od České národní banky. Půjčka je poskytována online na základě vyplněného nezávazného formuláře. Finanční prostředky jsou zasílány na bankovní účet žadatele.

Podmínkou k získání nebankovní půjčky je plnoletost a svéprávnost zájemce. Žadatel musí být schopen doložit pravidelné příjmy, které můžou plynout z různých zdrojů. Přitom nejde jenom o zaměstnance nebo podnikatele. Žádost může být schválena i např. důchodcům a ženám na mateřské dovolené. Zdůraznit musíme nabídku na první půjčku zdarma do 8 000 Kč. Za věrnost může být navýšen úvěrový limit až na 20 000 Kč.

Poskytnutí finančních prostředků probíhá většinou velmi rychle. Peníze jsou odeslány do 15 minut od schválení a podpisu smlouvy. Zájemce musí mít vlastní bankovní účet, přičemž jiná forma výplaty není možná. Dále jsou potřeba emailová adresa a telefon. Rychlost bankovního převodu záleží na tom, zda má žadatel stejnou banku, jako poskytovatel. V takovém případě jsou peníze na účtu žadatele v pracovních dnech téměř okamžitě. U odlišné banky trvá bankovní převod 1 pracovní den.

Online půjčka CreditOn je připravena i na nečekané situace, mezi které nepochybně patří problém se splácením. V tomto případě by měl dlužník sám aktivně požádat o prodloužení termínu splatnosti a tento krok mu bude za poplatek umožněn.

Jedná se o půjčku bez ručitele a bez zástavy nemovitosti. Díky tomu se pro mnoho zájemců výrazně zvyšuje šance na úspěšné schválení žádosti. Jelikož si lze půjčit již od částky 500 Kč a první půjčka je zcela zdarma, může se tento produkt hodit i jako půjčka před výplatou.

Žádost o CreditOn půjčku ve třech krocích

1.

Klikněte

Podání žádosti o online půjčku je snadné a rychlé. Zvládne ho každý z pohodlí domova!

2.

Vyplňte

Vyplněním formuláře nic neriskujete. Jedná se o nezávaznou žádost, na základě které velmi rychle zjistíte, zda byste mohli půjčku získat.

3.

Odešlete

Jakmile žádost odešlete, během několika desítek minut získáte informace o výsledku schvalovacího procesu.

Časté otázky

Bohužel, hotovostní půjčka není nabízena. Každý žadatel po schválení žádosti obdrží finanční prostředky na bankovní účet. Ten musí být vedený na jeho jméno.

První půjčku zdarma může získat každý, kdo žádá u CreditOn poprvé. V takovém případě lze obdržet rychlou půjčku v rozsahu 500 Kč až 8 000 Kč. V případě, že bude dluh vrácen ve smluvním termínu splatnosti, nezaplatí dlužník ani korunu navíc.

Finanční prostředky jsou v pracovních dnech poskytnuty do 15 minut od schválení žádosti a od uzavření smlouvy. Jejich připsání na bankovní účet žadatele záleží na konkrétní bance. Pokud se shoduje s bankou CreditOn, jsou peníze k dispozici téměř okamžitě. U odlišné banky se jedná o 1 pracovní den.

První žádost je limitována výší 8 000 Kč, ovšem jedná se o první půjčku zdarma. V případě věrných klientů, kteří spolehlivě splácí své dluhy, se úvěrový limit může navýšit až na 20 000 Kč.

Každý plnoletý a bonitní zájemce s českým občanstvím a vlastním bankovním účtem. Žadatel musí doložit pravidelné příjmy.

Jedná se o půjčku bez účelu, takže použití finančních prostředků není nijak omezeno. Každý klient tedy může peníze využít podle vlastních potřeb. Vzhledem k celkovým podmínkám je produkt vhodný i jako půjčka před výplatou.

CreditOn půjčka

Zažádat o půjčku
Zažádat o půjčku